2018 Oscar Kırmızı Halı Favorilerim

2018 Oscar töreni kırmızı halı yorumlarında değişik bir yöne gidip “şu şöyle iyi, bu böyle kötü” demek yerine canlı olarak izlerken kadraja girdiği anda bana çığlık attıran görselleri tek bir galeride toplamaya karar verdim. Genel yorumlarımsa;

 1. Bu sene ödülleri kimin aldığından bağımsız olarak; kırmızı halıyı 40 yaş üstündeki kadınlar kazandı.
 2. Klasik giyimde esneme payı dar olan bir alanda erkek modasında değişik bir şeyler görmek beni hakikaten çok mutlu etti.
 3. Rita Moreno’nun 1962’de ödülünü kazandığı elbiseyle tekrar gelmesiRita Moreno’nun 1962’de ödülünü kazandığı elbiseyle tekrar gelmesiRita Moreno’nun 1962’de ödülünü kazandığı elbiseyle tekrar gelmesi bilhassa hoşuma gitti. Tabloid basının halen “iki kere aynı ayakkabıyla yakalandı!” (?!) diye haber (?!) yaptığı günümüzde Oscar’lar gibi mercek altında bir törene aynı elbiseyi iki kere giymesi, kendisi için küçük, modanın sürdürülebilirliği için büyük bir adım! (İkinci seferi çok daha fazla beğendim)
 4. Dün gece 3 kere kalbim durdu. Sebepleri:
  1. Jane Fonda
  2. Taraji.
  3. Nicole Kidman’ın elbisesi.
 5. Canlı yayında Andra Day’in kıyafeti hakkında ne düşündüğüme tam karar veremedim çünkü çok “fazlaydı”ama gözlerimi katiyen üzerinden ayıramamıştım. Ama bu pozu görünce kararsızlığım bozuldu, dahil etmeden geçemedim.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s