Instagram’da çekiliş var!

tumblr_o6yjnnuX9x1uafjoco1_12807 aydır aktif olan bir blog hesabı olarak bence benim de çekiliş yapma zamanım geldi! Bunun için size bu hesabın varoluşunu özeyleyen 2’si New York’tan 3 hediye seçtim:

  1. Sürdürülebilir ve etik üretimi temsilen @twelv_12’in Suriye’li kadınların emeği ile üretilen ve geliri onlara aktarılan keselerinden bir adet,
  2. Feminist duruşumu temsilen feminist post-itlerle dolu not defteri,
  3. Ve tabii @komoda_ejderi unicornsuz olur mu? Bu kutunun içinden telefon, fermuar ya da bilimum yere süs olarak takılabilen minik bir @tokidoki_brand unicorn çıkacak!

Şimdi kurallar:

  • Beni @komoda_ejderi takip edin!
  • Bu görseli #çekilişvar ve #komodaçekiliş hashtag’leri ile paylaşıp beni etiketleyin.
  • Gizli hesapların çekiliş günü (28 Mayıs) açık olması gerekmektedir. Çekiliş hesapları (tamamı veya büyük çoğunluğu çekiliş görselleriyle dolu olan hesaplar) çekilişe katılamayacaktır. Katılım sadece Türkiye sınırları içerisinden olabilir.

Bu bebeklerin kendilerini çok sevecek bir yuvaya kavuşması dileğiyle, bol şanslar!

View this post on Instagram

💙💚💛💜💖 7 aydır aktif olan bir blog hesabı olarak bence benim de çekiliş yapma zamanım geldi! Bunun için size bu hesabın varoluşunu özeyleyen 2'si New York'tan 3 hediye seçtim: 1. Sürdürülebilir ve etik üretimi temsilen @twelv_12'in Suriye'li kadınların emeği ile üretilen ve geliri onlara aktarılan keselerinden bir adet, 2. Feminist duruşumu temsilen feminist post-itlerle dolu not defteri, 3. Ve tabii @komoda_ejderi unicornsuz olur mu? Bu kutunun içinden telefon, fermuar ya da bilimum yere süs olarak takılabilen minik bir @tokidoki_brand unicorn çıkacak! Şimdi kurallar: • Beni @komoda_ejderi takip edin! • Bu görseli #çekilişvar ve #komodaçekiliş hashtag'leri ile paylaşıp beni etiketleyin. • Gizli hesapların çekiliş günü (28 Mayıs) açık olması gerekmektedir. Çekiliş hesapları (tamamı veya büyük çoğunluğu çekiliş görselleriyle dolu olan hesaplar) çekilişe katılamayacaktır. Katılım sadece Türkiye sınırları içerisinden olabilir. Bu bebeklerin kendilerini çok sevecek bir yuvaya kavuşması dileğiyle, bol şanslar! #komodaejderi #komoda_ejderi #çekilişvar #cekilisvar #cekilis #çekiliş #hediye #unicorn #çanta #defter #moda #modablogu #mutluyumçünkü #mutlulukyakalanir #mutluysakdemekki #gununkaresi #instaturkey #instaturkiye #vscoturkiye #vscoturkey #istanbul #ankara #izmir #istanbuldayasam #l4l #like4like

A post shared by Eda Çakmak (@edakomoda) on

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s